ERA WODNIKA, NEW AGE

Artykuły Brak Komentarzy »

Co to takiego jest Era Wodnika?

Pomimo wielu publikacji, ciągle zadajemy sobie to pytanie i próbujemy zrozumieć o co chodzi.

Najprościej mówiąc jest to Organizacja, bez Organizacji. Jest to bowiem ZJEDNOCZENIE ludzi na całym świecie, którzy ponad religiami, filozofiami, dogmatami wiary, granicami państw, próbują wspólnie nieść pokój i miłość. Era Ryb, która obecnie dobiega końca przyniosła głód, niepokoje, wojny ( w tym krwawe wojny religijne!) i sztuczne, administracyjne podziały. Natomiast Era Wodnika ma przynieść zjednoczenie wszystkich ludzi bez względu na kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, majętność, czy też miejsce zamieszkania. Czyli mamy wszyscy stać się JEDNĄ RODZINĄ mówiącą jednym językiem miłości i szacunku dla wszystkich form życia. Wegetarianizm, powrót do natury, życie w ogólnym dobrobycie, szczęściu i pokoju na całym świecie, to właśnie przyniesie Era Wodnika.

Nadmierna konsumpcja, eksploatacja Ziemi, zanieczyszczenie powietrza i wody, głód i nędza milionów ludzi stanie się przeszłością. Wojny, zabijanie ludzi i zwierząt nie będą miały miejsca! Czy to nie wspaniała wizja?

Każdy człowiek na równych prawach będzie mieszkańcem Ziemi. Świadomość i duchowość zastąpi nadmierną konsumpcję, która oddala ludzi od źródła boskości. Duchowość, twórczość, obfitość to nadchodzący czas w Erze Wodnika.

New Age zrzesza ludzi o otwartych poglądach religijnych, gdzie nie ma znaczenia, czyś katolik, buddysta, muzułmanin, bo Bóg jest JEDEN i obdarza swoją miłością wszystkich i wszystko w takim samym stopniu. Nikt nie ma na NIEGO monopolu, wyłączności , czy prawa własności. Pierwotną religią ludzi były WEDY i w nich trzeba szukać źródła nauczania o życiu duchowym człowieka. W Erze Wodnika właśnie do tego źródła ludzkość ma powrócić nie tracąc nic z osiągniętego rozwoju, tylko wykorzystać dotychczasowe osiągnięcia dla lepszego życia dla WSZYSTKICH.

Jeśli myślisz podobnie, nie chcesz wojen, nie chcesz głodu, nędzy, podziałów. Jeśli szanujesz wszystkich i wszystko co zostało przez Boga stworzone, to właśnie myślisz jak ludzie New Age i choć może do tej pory nie uświadamiałeś sobie tego, to jednak jesteś już człowiekiem NOWEJ ERY i OBYWATELEM ŚWIATA.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Ewa

WEGETARIANIZM

Artykuły Brak Komentarzy »

Lubimy, kochamy zwierzęta. Często towarzyszą nam w codziennym życiu.

Pupil kot, czy pies jest zazwyczaj naszym najlepszym przyjacielem i słusznie, bo to właśnie zwierzęta uczą nas bezinteresownej, wiernej przyjaźni i miłości.

Dlaczego więc zjadamy inne??

Czy kura, krowa, świnia, sarna, dzik nie zasługują na naszą miłość i szacunek??

Jakże często gruchamy w zachwycie nad ślicznym cielaczkiem, sarenką, kurczaczkiem, a później bez zastanowienia……zjadamy te śliczności.

Czy zabijanie innych zwierząt w celu spożycia jest dla nas normą?

Nigdy nie zgodzilibyśmy się na zabicie i zjedzenie naszego pupila! Choć są kraje w których spożywa się i psy i koty, hodując je w tym celu! Pies, kot, chomik, świnka morska to też mięso zdatne do spożycia!

Jedząc mięso godzimy się na zabijanie zwierząt. Choć wszystkie religie świata zabraniają ZABIJAĆ!

A to oznacza, że nie tylko człowieka ale i wszystkie żywe stworzenia.

Udowodniono już, że dieta wegetariańska jest w pełni wartościowa, ba nawet leczy wiele chorób w tym wirusa HIV! Jest bardzo wiele książek o wegetarianizmie. Warto poczytać, dowiedzieć się więcej i zastosować w życiu.

Czasem trudno jest przestawić się na dietę bezmięsną ale każda próba, każda wstrzemięźliwość to spadek popytu, a co za tym idzie i mniejsza ilość zabitych zwierząt.

Gdy przestajemy jeść mięso, bardzo szybko przekonujemy się, że czujemy się lepiej, lżej, weselej. Nasz układ trawienny funkcjonuje lepiej i często też chudniemy, co jest samym zdrowiem, bo odciążamy układ kostny, krwionośny i pracę serca.

Jeśli  jesteś wegetarianinem lub chcesz nim zostać, to warto wiedzieć, że należy przyjmować witaminę B12, gdyż znajduje się ona tylko i wyłącznie w mięsie. Niektórzy cierpią na jej niedobory, inni nie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w necie.