CZŁOWIEK

Artykuły Brak Komentarzy »

Człowiek w 8-10 tygodniu ciąży.

To właśnie widać na zdjęciu……….w pełni ukształtowaną, cudowną ludzką istotę (w tym czasie dokonywanych jest większość aborcji).

Inkarnujemy w ludzkie ciało najczęściej w momencie porodu. Choć czasem robimy to troszeczkę wcześniej lub później (do roku). „Wchodzimy” przez szeroko otwarte ciemiączko i dopóki ono nie zarośnie, mamy stały, bezpośredni kontakt z Istotami z innych wymiarów. Trwa to do ok 3 roku, choć są i tacy wśród nas, którzy mają taki kontakt przez całe życie. Kiedy ciemiączko zarasta tracimy pamięć poprzednich wcieleń i łączność z innymi wymiarami. Kiedy ciało umiera opuszczamy je, aby żyć dalej w innym wymiarze.

Nie jesteśmy zatem ciałem fizycznym. „Używamy” tylko tego ciała, tu na Ziemi, jak ubrania.

Buddyści nazywają stan naszego istnienia jako „ciągły strumień świadomości”.

Jesteśmy zbudowani z zagęszczonego światła, które jest naszym prawdziwym, niezniszczalnym i nieśmiertelnym ciałem. Żyjemy ciągle raz w tym , a raz w innym wymiarze. Nigdy nie umieramy, umiera tylko ciało fizyczne, którym nie jesteśmy!!

Sam fakt, że chcemy inkarnować w gęstej, trójwymiarowej materii sprawia, że każdy z nas może powiedzieć o sobie, że chce tu dobrowolnie być aby się rozwijać, wzrastać i dążyć do celu.

Celem każdego z nas jest Miłość bezwarunkowa.

Uświadamiamy to sobie lub nie. Jeśli sobie tego nie uświadamiamy, to tylko znaczy, że jeszcze nie jesteśmy przebudzeni. W momencie przebudzenia, „oświecenia” cel staje się jasny i zrozumiały. Jasne staje się też, dlaczego tu przybywamy i wtedy rozpoczynamy świadomą pracę nad sobą, aby dążyć do Miłości.

Nie dajcie sobie wmówić kościelnych dogmatów o winie, karze, piekle itp. ściem.

Nie ma winy, ani kary, ani piekła, ani potępienia, ani śmierci jest tylko doświadczenie, którego potrzebujemy do rozwoju.

Gdyby nie było złodziei, hakerów to nikt nie wynalazłby zamków, szyfrów, programów komputerowych itp. zabezpieczeń. Złodziej zmusza do działania. Na tym polega rozwój. Jedno działanie ma wpływ na inne. To proces ewolucji, któremu nieustannie podlegamy, czy chcemy, czy nie. Prostytutka, zanim inkarnuje, doskonale wie kim będzie, a mimo to świadomie zgadza się na takie życie, aby czegoś się nauczyć, choćby to był seks za pieniądze.

Wszystko, WSZYSTKO dzieje się z woli Boga. Złodzieja też stworzył Bóg, gdybyśmy w to wątpili, to wątpilibyśmy w nieomylność i doskonałość boskich decyzji. A wątpiąc nie wierzymy. A nie wierząc nie osiągniemy Miłości.

Nie patrzcie na ludzkie ciała.

Patrzcie w ludzkie serca.

Serce wypełnione Miłością…………….. zakwita.

Staje się najpiękniejszym kwiatem, który nigdy nie przekwita.

http://www.franciszkanska3.pl/files/photo_article/67/o1psnawl093s.jpg

Pokochaj siebie

Artykuły Brak Komentarzy »

Pokochaj siebie w zapachu wieczornego bzu.
Pokochaj siebie w czerwieni otwartych tulipanów.
Pokochaj siebie w koronkowych tiulach drzew.
Pokochaj siebie w słodyczy deszczowych pereł.

Pokochaj siebie w dłoniach nocy.

Pokochaj siebie w złotym deszczu Słońca
Pokochaj siebie………